Чому ми хропимо?

Хропіння виникає, коли наше дихання ускладнене. Це може бути викликано застудою або анатомічною схильністю носа чи горла. Однак найбільш часта причина хропіння полягає в тому, що м'язи всередині і навколо горла розслабляються занадто сильно, коли ми спимо. Це змушує ваші тканини горла провисати, звужуючи дихальні шляхи. Тиск в задній частині горла підвищується, в результаті чого язичок і м'яке піднебіння вібрують. У 42% населення - хропе 60% чоловіків і 40% жінок. Хропіння може привести до зниження якості життя у вигляді серцево-судинних захворювань, високого кровяносного тиску, стресу, головного болю, ОАС, зниження сексуальної функції і передчасної смерті. (Шукайте в аптеках)
Шукайте в аптеках

Які побічні ефекти проблем пов'язаних з хропінням

Хропіння - надзвичайно незрозуміла проблема, яка зачіпає багато людей у ??всьому світі. Це викликає дискомфорт у вас і ваших близьких, які сплять в одній кімнаті. Ви перепробували всі можливі засоби проти хропіння? Втомилися від смужок, спали на одному боці, намагаючись не рухатися якумога довше? Хропіння стає нескінченним порочним циклом, який турбує людей навколо. Але як саме впливає хропіння і які його наслідки для людини? Давайте розглянемо деякі проблеми пов'язані з хропінням в житті людини: перш ніж ми почнемо перераховувати деякі з негативних наслідків, завжди пам'ятайте, що такi проблеми зі здоров'ям не слід ігнорувати. Фактично, в той момент, коли людина починає хропіти, слід вживати профілактичних заходів. Важке хропіння може становити небезпеку для здоров'я або навiть бути попереджувальним знаком.
Хропіння збільшує ризик розвитку раку в 4,8 рази
Хропіння збільшує ризик розвитку раку в 4,8 рази
Дослідження, проведене в Школі медицини та охорони здоров'я Університету Вісконсін-Медісон, прийшли до висновку, що кисневе голодування підвищує шанси на зростання пухлини. Ризик раку - це різноманіття для людей, які хропуть, і тепер докладні дослідження показали, що хропуть люди майже на 4.8 більше схильні до ризику смерті від раку, ніж люди, які не хропуть
Хропіння може вбити вашу сексуальне життя
Хропіння може вбити вашу сексуальне життя
Хропіння руйнує сексуальне життя одна з чотирьох пар, йдеться в опитуванні. Двадцять п'ять відсотків сплять окремо, щоб уникнути шуму, поки партнер визнає, що це впливає на їхні стосунки.
Міжнародні дослідження показали, що хропуть люди мають значно нижчу якість життя
Міжнародні дослідження показали, що хропуть люди мають значно нижчу якість життя
Хропіння призводить до зниження якості життя протягом всього періоду, що приводить до серцево-судинних захворювань, підвищення кров'яного тиску, стресу і передчасної смерті.
Жінка, яка хропе, в два рази частіше подверженна розвитку серцево-судинних захворювань
Жінка, яка хропе, в два рази частіше подверженна розвитку серцево-судинних захворювань
Американське дослідження, яким керував д-р Франк Ху з Гарвардської школи громадської охорони здоров'я в Бостоні, Массачусетс, з хропіння і його впливу на серйозні серцево-судинні захворювання, виконані серед: 72 000 медсестри показують значно підвищений ризик серцево-судинних захворювань серед людей, що хропуть жінок.
У хропуть головний біль і мігрень в три рази більше, ніж у інших
У хропуть головний біль і мігрень в три рази більше, ніж у інших
Наукова група Національного інституту старіння в штаті Меріленд вивчила храмові звички 206 чоловік з хронічної щоденної головним болем і 507 чоловік з лише випадковою головним болем. Це показало, що загальний звичний хропіння був в три рази більш поширеним серед пацієнтів з головним болем серед інших людей в контрольній групі
Як допомогає Храпсон?
Храпсон містить Sodium chloride, glycerol, polysorbate 80, Edetatesodium, Potassium sorbate and HPW (pH Adjusted and according to pH Eur), після кілька застосувань анти-храп спрею, він дозволить вам позбавитися від хропіння вже за перші кілька днів. Ця проста, але ефективна допомога доступна Вам у всіх провідних фармацевтичних і аптечних магазинах.