Що таке Храпсон?

Це перевірене з медичної точки зору і клінічно доведене рішення, яке зменшило хропіння у 3 з 4 чоловік. Tanner Medico визнає необхідність застосування сильних анти-храп рішення у вигляді назального анти-хропіння спрей, який можна просто вводити в кожну ніздрю 4-5 разів за ніч, щоб отримати полегшення. Хропіння найчастіше виникає через те, що задня частина горла стикається з мовою кожен раз, коли ви дихаєте, або надмірне жирообразование навколо носової порожнини і горла, які викликають обструкцію в дихальних шляхах, коли ви спите. Ми працювали над створенням диво-анти-храп спрею, що допомагає позбутися від хропіння. Храпсон - один з кращих анти-храп рішень, які дозволяють назально застосувати і усунути перешкоди до хорошого нічного сну.
Де купити

Про продукт

Храпсон Склад: Sodium chloride, glycerol, polysorbate 80, edetatesodium, Potassium sorbate and HPW (pH скоректований і відповідає ph EUR)
Застосування: назальні застосування. Дозування: 4-6 впорскування для кожною ніздрю перед сном. Ви повинен мати можливість відчути зміну в горлі. Після лікування не було виявлено побічних ефектів.
Упаковка: система назальной подачі, 30 мл. Приблизно 25-30 обробок.
CE: маркування CE відповідно до EEC Directive 93/42 / EEC. US FDA CDER перелік: Labeler code 024804, NDC 24804 * 001, Reg. # 3005919226, FEI # 3005919226)
Чому ми хропимо? Дивіться відео!
Чому обирають Храпсон?
Якщо Вам все ще цікаво, чому Храпсон повинен бути Вашим ідеальним рішенням, тоді Ви повинні дізнатися, що ми досить високо оцінюємо себе як найбільш підходящі рішення від хропіння. Sodium chloride, glycerol, polysorbate 80, edetatesodium, Potassium sorbate and HPW (pH скоректований і відповідає ph EUR), після кілька застосувань спрею анти-хропіння регулярно, він дозволить вам позбавитися від хропіння в перші ж кілька днів. Проста, але ефективна анти-храп допомога доступна Вам у всіх провідних фармацевтичних і аптечних магазинах.